In English Suomeksi

C.I.B Fi & Ee & Lt & Lv & Balt Mva Ee JMva JV-09 PMJV-09 LvV-12

Inyeti's Itika
Näyttelyt


Klikkaa rastia nähdäksesi arvostelun ko. näyttelystä.

Pvm, paikka Tuomari Luokka Tulos
Estonia 10.1.2009, Tartto (KR) Bo Wallin, Ruotsi Pentu 1. KP, Rop-pentu X
Estonia 14.2.2009, Tallinna (KV) Harry Tast Pentu 1. KP, Rop-pentu X
Estonia 4.4.2009, Rakvere (KR) Kornelija Butrimova, Liettua Juniori Eri1, Jun-Sert, Rop-Jun, Pu2 X
Estonia 4.4.2009, Sillamäe (KR) Lessi Tchistjakova, Vanäjä Juniori Eri1, Jun-Sert, Rop-Jun, Pu1, Rop, Ryp2, BIS3-jun X
Estonia 6.6.2009, Tallinna (KV, EstV-09) John Wauben, Alankomaat Juniori Eh3 X
Finland 18.7.2009, Pöytyä (Ryhmä) Esko Nummijärvi Juniori Eh2 X
Finland 9.8.2009, Turku (KR) Zafra Sirik, Israel Juniori Eri1, Pu2, Sert X
Estonia 22.8.2009, Tallinna (KV, BaltV-09) Ludmila Fintorova, Slovakia Junior Eri2 X
Slovakia 9.10.2009, Bratislava (KV, WW-09) Erdos László, Unkari Juniori Eri X
Slovakia 10.10.2009, Bratislava (SKCHR Club Winner 2009-erikoisnäyttely) Franz Zimmermann, Itävalta Juniori Eri2 X
Slovakia 11.10.2009, Bratislava (Maailmanvoittaja 2009-erikoisnäyttely) Timothy Finney, Irlanti Juniori Eri X
Estonia 7.11.2009, Tartto (KV) Jose Homem De Mello, Portugali Juniori Eri1, Jun-Sert (--> Est JMva), Rop-jun, Pu2 X
Estonia 8.11.2009, Tartto (KV) Boris Spoljaric, Kroatia Juniori Eri1, Vsp-jun, Pu2 X
Estonia 28.11.2009, Sillamäe (KR) Svetlana Radjuk, Valko-Venäjä Juniori Eri2, Pu2
Finland 12.12.2009, Helsinki (KV, Voittaja 2009) Svend Lövenkjær, Tanska Juniori Eri1, JV-09 X
Finland 13.12.2009, Helsinki (KV, Pohjoismaiden voittaja 2009) Stefan Sinko, Slovenia Juniori Eri1, JPMV-09, Sert X
Finland 3.7.2010, Forssa (KR) Arvi Ellmén Avoin Eh2 X
Finland 4.7.2010, Pori (KV) Hassi Assenmacher, Saksa Avoin Eri1, Pu3, Sert (--> Fin Mva) X
Estonia 7.11.2010, Tartu (KV) Božena Ovesna, CZ Valio Eri1, Pu1, Sert (--> Ee Mva), CACIB, Rop, Ryp3 X
Estonia 8.11.2010, Tartu (KV) Jos de Cuyper, Belgia Valio Eri1, Pu1, CACIB, Rop, Ryp4 X
Finland 23.01.2011, Turku (KV) Elina Haapaniemi Valio Eri3 X
Lithuania 17.04.2011, Panevėžys (KR) Ramuné Kazlauskaitė, Liettua Valio Eri1, Lt Sert, Show Winner (--> Lt Mva) X
Latvia 30.10.2011, Riika (KV) Juan Naveda Carrero, Espanja Valio Eri2, SA, Pu2, Vara-CACIB X
Estonia 5.11.2011, Tartu (KV) Hans Boelaars, Alankomaat Valio Eri2, Pu2, Vara-CACIB X
Estonia 6.11.2011, Tartu (KV) Tino Pehar, Kroatia Valio Eri1, Pu2, Vara-CACIB X
Finland 19.11.2011, Jyväskylä (KV) Harri Lehkonen Valio Eri2, SA, PU2, Vara-CACIB (-> CACIB) X
Finland 20.11.2011, Jyväskylä (KV) Rita Reyniers, Belgia Valio Eri1, SA, PU1, CACIB, ROP X
Estonia 26.11.2011, Narva (KR) Sergei Slukin, Ukraina Valio Eri1, Pu2 X
Finland 03.12.2011, Helsinki (Helsinki Voittaja 2011) Jean-Pierre Achtergael, Belgia Valio Eri2, SA, PU3, Vara-CACIB (-> CACIB) X
Finland 04.12.2011, Helsinki (Voittaja 2011) Roland Spörr, Itävalta Valio Eri X
Latvia 18.03.2012, Riika (Latvian Voittaja 2012) Jan Coppens, Alankomaat Valio Eri1, SA, Pu1, Sert (--> Lv & Balt Mva), CACIB (--> C.I.B), LvV-12, Vsp X
Finland 12.05.2012, Tampere (KV) Elizabeth Walmsley, Australia Valio Eh X
Finland 08.07.2012, Raasepori (KV) Phyllis Poduschka-Aigner, Itävalta Valio Eri1, Sa, Pu2, Vara-Cacib X
Finland 11.08.2012, Raisio (KR) Liliane de Ridder-Onghena, Belgia Valio Eri3, Sa X
Finland 17.11.2012, Loimaa (Open Show) Pirjo Aaltonen Valio Eri2, Sa, Pu2 X
Finland 08.12.2012, Helsinki (Helsinki Winner 2012) Jan Coppens, Alankomaat Valio Eri1, Sa, Pu2, Vara-CACIB X
Finland 09.12.2012, Helsinki (Voittaja 2012) Unto Timonen Valio Eri4, Sa X
Finland 20.01.2013, Turku (KV) Tiina Illukka Valio Eri1, Sa, Pu2, Vara-CACIB X
Finland 27.7.2013, Somero (Erikoisnäyttely) Franz Zimmermann, Itävalta Valio Eri X
Finland 28.7.2013, Somero (Open Show) Leni Finne Valio Eri2, Sa, Pu4 X
Finland 18.08.2013, Heinola (KR) Simshon Berger, Israel Valio Eri1, Sa, Pu1, Vsp X
Finland 25.08.2013, Tervakoski (KV) Matti Palojärvi Valio Eri1, Sa, Pu1, CACIB, Vsp X
Australia 23.11.2013, Wodonga (KR) Ms K. Tosi, Australia Avoin CC, ROP (8 pistettä)
Australia 24.11.2013, Wodonga (KR) Ms A. Curran, Australia Avoin CC, ROP (8 pistettä)
Australia 07.12.2013, Kilmore (KR) Ms Sally Stasytis, Australia Avoin CC, ROP, Runner-up in Group, Best Open in Group (10 pistettä)
Viimeksi päivitetty: 9.7.2013

Valid XHTML 1.0 Transitional