In English Suomeksi


© Heta Keskitalo
Inka 22 kk


C.I.B
Fi & Ee & Lv Mva EeV-09 BaltV-09

Malozi Inyanga
TOKO
Pvm, paikka Tuomari Luokka Pisteet Tulos Sija Lisää
4.11.2006, Lieto Hannele Pörsti ALO 181p I 5. X
17.5.2007, Masku Tuija Sere AVO 108,5p III 12. X


Palveluskoirakokeet
Pvm, paikka Tuomari Laji Pisteet Tulos Sija Lisää
23.5.2007, Turku Kauko Mäkinen PAKK - Hylätty -


Agility
Pvm, paikka Tuomari Luokka Aika (ihanne) Ratavirheet Tulos
Estonia 17.2.2008, Tartto Peteris Akimovs HY 1 -4.09 (47.00) 10 10 / 6.
Latvia 15.3.2008, Riika Anne Savioja AG 1 HYL
Latvia 16.3.2008, Riika Anne Savioja HY 1 +5,27 (?) 15 20.27 / 4.
Estonia 8.11.2008, Tartu Anne Savioja AG 1 HYL
Estonia 8.11.2008, Tartu Anne Savioja HY 1 HYL


Näyttelyt

Klikkaa rastia nähdäksesi arvostelun ko. näyttelystä.

Pvm, paikka Tuomari Luokka Tulos
(Finland) 15.1.2006, Lahti (pentunäyttely) Saija Juutilainen Pentu
5-7 kk
1. KP, Pn2 X
(Finland) 18.3.2006, Tampere (KV, erikoisnäyttely) Beryl Hession, Australia Pentu
7-9 kk
1. KP, Vsp-pentu X
Finland 21.5.2006, Helsinki (KV, Aptus Show) Zola Rawson, Iso-Britannia Juniori Eri1, Pn2, Vara-Sert X
Finland 9.6.2006, Helsinki (KV, EUV-06) Giuseppe Alessandro, Italia Juniori Eri3 X
Finland 17.6.2006, Forssa (KR) Giovan Battista Tabo, Italia Juniori Eri1, Pn2, Vara-Sert X
Finland 9.7.2006, Karjaa (KR) Judith Newton, Yhdysvallat Juniori Eri2 X
Finland 23.7.2006, Pöytyä (ryhmä) Juhani Lappi Juniori Eh3 X
Finland 27.8.2006, Hämeenlinna (KV) Tuula Savolainen Juniori Eri2, Pn4, Vara-Sert X
Finland 3.9.2006, Helsinki (KR) Torbjörn Skaar, Ruotsi Juniori Eri1, Pn1, Sert, Vsp, Rop-juniori X
Finland 17.9.2006, Köyliö (Ryhmä) Pekka Teini Juniori Eh3 X
Finland 1.10.2006, Hyvinkää (SSKy erikoisnly) Elina Haapaniemi Juniori Eri2, Vara-Sert X
(Finland) 3.12.2006, Hyvinkää (Open Show) Marja Talvitie Juniori Ei sij. X
Finland 10.12.2006, Helsinki (KV, V-06) Harri Lehkonen Juniori Eri3 X
Finland 27.1.2006, Turku (KV) Dubravka Reicher, Kroatia Nuorten Eri2 X
Finland 24.3.2006, Tampere (KV) Annika Ultveit-Moe, Ruotsi Nuorten Eri2 X
Finland 6.5.2007, Honkajoki (Ryhmä) Per Svarstad, Ruotsi Nuorten Eri1, Pn2, Vara-Sert X
Finland 19.5.2007, Rauma (KR) Elaine Whitney, Kanada Nuorten Eri1, Pn3, Sert X
Finland 26.5.2007, Parainen (KR) Leni Nousiainen Nuorten Eh2 X
Finland 16.6.2007, Hämeenlinna (KR) Saija Juutilainen Nuorten Eri2 X
Finland 30.6.2007, Tuusula (KR) Erna-Brit Nordin, Ruotsi Nuorten Eri1, Pn1, Sert, Vsp X
Finland 29.7.2007, Pori (KV) Leanne Coffey, Australia Avoin Eri X
Finland 11.8.2007, Joensuu (KR) Paula Rekiranta Avoin Eri1, Pn2, Sert, Fin Mva X
Finland 12.8.2007, Joensuu (KV) Esko Nummijärvi Valio Eri2, Pn3, Cacib* X
Estonia 4.11.2007, Tartto (KV) Mogens Slot Hansen, Tanska Avoin Eri1, Pn3 X
Finland 8.12.2007, Helsinki (V-07, KV) Martin Johansson, Ruotsi Valio Eri X
Estonia 12.1.2008, Tartto (KR) Bengt-Åke Bogren, Ruotsi
(Ryhmä: Niels Brandstrup, Norja)
Valio Eri1, Pn1, Sert, Est Mva, Rop, Ryp3 X
Finland 27.1.2008, Turku (KV) Christian Jouanchicot, Ranska Valio Eri2, Pn3 X
Latvia 16.3.2008, Riika (KV, LvW-08) Dubravka Reicher, Kroatia Valio Eri2, SA, Pn2, Sert, Cacib*, Lv Mva X
Finland 1.11.2008, Vantaa (SSKY:n erikoisnäyttely) Soile Bister Valio Eri3, Pn4 X
Estonia 8.11.2008, Tartto (KV) Arne Foss, Norja Valio Eri1, Pn1, Cacib, Vsp X
Finland 15.11.2008, Lahti (Erikoisnäyttely) Cheryl Currie-Thompson, Australia (Kennel Caprivi) Valio Eri X
Finland 14.12.2008, Helsinki (KV, Voittaja 2008) Arne Foss, Norja Valio Eri X
Estonia 10.1.2009, Tartto (KR) Bo Wallin, Ruotsi Valio Eri1, Pn1, Rop, Ryp2 X
Estonia 14.2.2009, Tallinna (KV) Harry Tast Valio Eri1, Pn1, Cacib, Rop, Ryp2 X
Estonia 6.6.2009, Tallinna (KV, EstV-09) John Wauben, Alankomaat Valio Eri1, Pn1 Cacib, Vsp, EstV-09 X
Estonia 22.8.2009, Tallinna (KV, BaltV-09) Ludmila Fintorova, Slovakia Valio Eri1, Pn1, Cacib, Rop, RYP2, BaltV-09 X
Slovakia 9.10.2009, Bratislava (KV, WW-09) Bo Skalin, Ruotsi Valio Eri X
Slovakia 10.10.2009, Bratislava (SKCHR Club Winner 2009-erikoisnäyttely) Monika Tušanová, Slovakia (BISS: Franz Zimmermann, Itävalta) Valio Eri1, Sert SKJ, Sert SKCHR, Club Winner-09, ROP
Slovakia 11.10.2009, Bratislava (Maailmanvoittaja 2009-erikoisnäyttely) Franz Zimmermann, Itävalta Valio Eri1, Sert SKJ, Sert SKCHR
Estonia 28.11.2009, Sillamäe (KR) Svetlana Radjuk, Valko-Venäjä (BIS: Miklos Levente, Unkari) Valio Eri1, Pn1, Rop, Ryp1, BIS3
Finland 12.12.2009, Helsinki (KV, Voittaja 2009) Svend Lövenkjær, Tanska Valio Eri X
Finland 13.12.2009, Helsinki (KV, Pohjoismaiden voittaja 2009) Stefan Sinko, Slovenia Valio Eri X
Finland 23.01.2011, Turku (KV) Elina Haapaniemi Valio Eri3 X
Estonia 23.4.2011, Narva (KR) Jelena Kruus, Viro Valio Eri1, Pn1, Vsp X
Finland 08.07.2012, Raasepori (KV) Phyllis Poduschka-Aigner, Itävalta Valio Eri2, Sa, Pn4 X
Finland 11.08.2012, Raisio (KR) Liliane de Ridder-Onghena, Belgia Valio Eri3 X
Finland 17.11.2012, Loimaa (Open Show) Pirjo Aaltonen Valio Eri1, Sa, Pn1, Vsp X
Finland 08.12.2012, Helsinki (Helsinki Winner 2012) Jan Coppens, Alankomaat Valio Eri4, Sa X
Finland 09.12.2012, Helsinki (Voittaja 2012) Unto Timonen Valio Eri X
Finland 20.01.2013, Turku (KV) Tiina Illukka Valio Eri2 X
Finland 27.7.2013, Somero (Erikoisnäyttely) Franz Zimmermann, Itävalta Valio Eri X
Finland 28.7.2013, Somero (Open Show) Leni Finne Valio Eri2 X
Finland 18.08.2013, Heinola (KR) Simshon Berger, Israel Veteraani Eri1, Sa, Rop-Vet X
Finland 25.08.2013, Tervakoski (KV) Matti Palojärvi Veteraani Eri1, Sa, Pn4, Rop-Vet X
Australia 23.11.2013, Wodonga (KR) Ms K. Tosi, Australia Avoin Serti (6 pistettä)
Australia 24.11.2013, Wodonga (KR) Ms A. Curran, Australia Avoin Serti (6 pistettä)
Australia 07.12.2013, Kilmore (KR) Ms Sally Stasytis, Australia Avoin Serti, Rodun 2. paras (6 pistettä)

* = Vara-Cacib joka on vahvistettu/vahvistetaan Cacibiksi

Viimeksi päivitetty: 9.7.2013

Valid XHTML 1.0 Transitional